İkinci El Tudor Saat Alan Yerler

İKİNCİ EL TUDOR SAAT

Tudor saat markası 1946 yılında Hans Wilsdorf tarafından kurulmuştur. Hans Wilsdorf aynı zamanda Rolex markasının da kurucusudur. İsmini Birleşik Krallığı yönetmiş olan Tudor Ailesinden almıştır. İsviçre menşeli olan saat markası toplamda dokur farklı model üzerinden saat modellerini üretmektedir. Bu modellerin her birinde hem erkek hem de bayanlara farklı modeller üretilmiştir. Daha sonradan ürettiği modern saatler aynı zamanda Fransız ve Amerikan güvenlik kuvvetleri tarafından kullanılan bir saat haline geldi. Ülkemizde olduğu gibi dünyada da oldukça prestijli bir üne sahip olan Tudor markası saatler yüksek fiyatlara satılmaktadır. İkinci el Tudor saat alanlar ise bu saate sahip olup sonradan nakde çevirmek isteyenler için önemli bir hizmet vermektedir.


Tudor saatinizi nakde çevirmek için bir çok yol deneyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza satabilir veya internet üzerinden ilan verebilirsiniz. Bu girişimleriniz hem sizi yoracak hem de satılma garantisi olmayacaktır. Bu nedenle 2.el Tudor saat alan yerler sizin kurtarıcınız olabilir. Firma olarak verdiğimiz bu hizmet sayesinde saatlerinizi hemen alarak ödemesini de nakit olarak yapmaktayız. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde saatlerinizi satmak için günlerde ve hatta haftalarca beklemenize hiç gerek yok. Yapmanız gereken ikinci el Tudor saat alım satım işlemlerini yapan firmamız ile iletişime geçmektir. Bizlerle telefon, mail adreslerimiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi internet sitemizden de ulaşabilirsiniz. İşletmemize de gelerek saatinizin değerlendirilmesini ve alım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
İkinci el Tudor kol saati alanlar olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde telefondan sizlere ortamla fiyat teklifi verebilmekteyiz. Bunların dışında saatinizin bizlere fotoğrafını ulaştırdığınız da da sizlere hızlı bir şekilde fiyat teklifi sunma imkanımız bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde evinizde oturarak saatinizin değerini öğrenebilir ve daha sonrasında satış için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir